wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Jak dokonać zwrotu?
Dodatkowe opcje przeglądania
Nasze hity
Kontakt
  • NocneZabawy.pl
    NIP: 894-247-30-62

  • E-mail:kontakt@nocnezabawy.pl
  • Telefon+48 730100735
  • Godziny działania sklepuKontakt telefoniczny 8:30 - 15:30
Tabela rozmiarów

Jak dokonać zwrotu?

Zwroty oczywiście przyjmujemy bez problemu jest to nasz obowiązek oraz dzięki temu zyskujemy klientów na lata, jednak są zasady których trzeba przestrzegać by być uczciwym w obie strony my do klienta i klient do nas, artykuły które sprzedajemy są specyficzne i są objęte specjalnymi zasadami by nasi klienci mogli czuć się bezpiecznie.

Produkt który klient chce zwrócić nie może być użyty w żaden sposób ( przymierzony, umyty, ponownie spakowany w opakowanie hermetyczne/zgrzewane co reguluje obecnie art. 38 punkt 5 ustawy o prawach konsumenta), produkty z naszego asortymentu nie możemy sprzedać ponownie gdy zostały użyte, wypróbowane bądź rozpakowane z opakowania hermetycznego/zgrzewanego. Dlatego też rozważne zakupy są bardzo wskazane.

Po otrzymaniu zwrotu sprawdzamy z drugim takim samym artykułem jego zgodność, zwracamy też uwagę na opakowanie, proszę pamiętać że nie może być ono zniszczone.


Przyjęliśmy w naszej historii już bardzo dużo zwrotów i jesteśmy uczciwi względem klientów, zwroty gotówki dokonujemy jak najszybciej po jego otrzymaniu. Dzięki temu handlując na portalach aukcyjnych posiadamy komentarze pozytywne nawet w przypadku zwrotów.

Dokonywanie zwrotu:

Przed dokonaniem zwrotu prosimy o kontakt mailowy w tej sprawie z informacją że wyślemy zwrot danego produktu, w treści proszę o podanie informacje o sposobie zakupu danego produktu oraz numer zamówienia jak i login portalu aukcyjnego jeżeli za pośrednictwem jego zakupiliśmy towar. Proszę też zamieścić numer konta bankowego na które dokonać zwrotu.

Do opakowania zwrotnego prosimy o wrzucenie kartki z informacją: Zwrot NUMER_ZAMÓWIENIA
W przypadku braku numeru zamówienia bądź jego zagubienia proszę o kartkę z informacją że jest to zwrot oraz danymi kupującego wraz z adresem email

Zwrotu prosimy dokonać na adres:
  • Andrzej Biretto, ul. Niedźwiedzia 53, 54-232 Wrocław

Zwrotu gotówki na konto dokonujemy najczęściej w ten sam dzień w który otrzymamy go by ułatwić sobie życie jak i klientowi. Oczywiście zastrzegamy na to sobie czas do 7 dni roboczych. W przypadku nie otrzymaniu kwoty po 7 dniach roboczych prosimy o kontakt z nami najlepiej telefoniczny.
Przejdź do strony głównej
Sklep przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych !
Na tej witrynie znajdują się zdjęcia artykułów erotycznych przeznaczone tylko dla osób dorosłych.

Chcesz kontynuować?
Wejdź do sklepuZrezygnuj