Wibrator stringi ToyJoy Designer Edition Kalli Panty z pilotem
Dostępność:Dostępny na magazynie
Czas wysyłki:24 godziny
Koszt wysyłki:od 15,00 zł
Numer katalogowy:10368-X-BLACK
Stan magazynowy:![]()
Kod EAN:8713221837868
Stan produktu:Nowy
Waga:0,50 kg
- Opis produktu
- Parametry produktu
- Bezpieczeństwo
- Sposób użycia
- Recenzje produktu (0)
Wibrator stringi ToyJoy Designer Edition Kalli Panty
Doświadcz niezrównanej przyjemności z Kalli Panty Vibe, rewolucyjnym dodatkiem do ToyJoy Designer Edition. Zapewnia komfort i dyskrecję dzięki magnetycznym mocowaniom. Idealny do intymnej zabawy.
Najważniejsze zalety
- Bezdotykowa stymulacja: Magnetyczne skrzydełka dla komfortowego mocowania wewnątrz bielizny.
- Cichy silnik: Potężne wibracje z 7 trybami pulsacji.
- Intuicyjne sterowanie: Bezprzewodowy pilot dla dyskretnego użytkowania.
- Wysoka jakość: Wykonany z bezpiecznego dla ciała silikonu, ładowany przez USB.
Parametry produktu
- Rodzaj produktu: stringi
- Marka: ToyJoy
Sposób użycia
Magnetyczne skrzydełka mocuj w dowolnych stringach. Używaj pilota do wyboru trybu wibracji. Odpowiedni do użytku zarówno w domu, jak i w podróży.
Pielęgnacja i przechowywanie
Po każdym użyciu oczyść wibrator łagodnym mydłem i wodą. Susz w temperaturze pokojowej, przechowuj w chłodnym i suchym miejscu.
Dyskretna przesyłka: Zamówienie pakujemy bezpiecznie i bez oznaczeń wskazujących na zawartość.
- Rodzaj produktu: stringi
- Marka: ToyJoy
- Materiał: silikon
- Zasilanie: USB
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Przed użyciem sprawdź jego stan i zapoznaj się z instrukcją producenta. Przechowuj poza zasięgiem dzieci.
Magnetyczne skrzydełka mocuj w dowolnych stringach. Używaj pilota do wyboru trybu wibracji. Po każdym użyciu oczyść wibrator łagodnym mydłem i wodą.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.






















